Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

Obj odesíláme do 5ti pracovních dnů

Apartmány v Lipnici nad Sázavou


Na e-shopu HVĚZDA.CZ najdete nabídku akčního zboží, zejména DVD filmů všech možných žánrů od cestopisných filmů přes pohádky, rodinné filmy, komedie až po horory. Šetříme Vaši peněženku a zboží prodáváme za nejnižší možné ceny. Náš široký sortiment Vám pomůže i při výběru dárků pro každého z rodiny. Pro děti máme populární silikonové tkaničky, hry, puzzle, knihy, dětské filmy na DVD a mnoho dalšího zboží, pro dospělé oceníte velký výběr knih, DVD filmů, turistických map a automap a seniory potěšíme obrovskou nabídkou různých křížovek a sudoku. Stálou nabídku CD, DVD a knih rozšiřujeme o další zboží, kterým výhodně doplníte objednávku.

  1. Úvod
  2. KNIHY
  3. Pro děti
  4. Bylo nás pět - Karel Poláček

Bylo nás pět - Karel Poláček

Významný český spisovatel, humorista a novinář Karel Poláček v něm nezaměnitelným způsobem vzpomíná na své dětství v Rychnově nad Kněžnou. Hlavním hrdinou a zároveň vypravěčem je školák Petr Bajza, který prožívá nesčetná dobrodružství se svými kamarády Čeňkem Jirsákem, Antonínem Bejvalem, Édou Kemli... celý popis
Dostupnost
vyprodáno
Cena před slevou
169,00 Kč
95,00 Kč
/ ks
95,00 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:K2M624
EAN kód:9788074515064
Výrobce:Ottovo nakladatelství
Počet stran:176
Vazba:Pevná bez přebalu lesklá
Jazyk:česky
Rok vydání:2016
Autor:Karel Poláček
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Významný český spisovatel, humorista a novinář Karel Poláček v něm nezaměnitelným způsobem vzpomíná na své dětství v Rychnově nad Kněžnou. Hlavním hrdinou a zároveň vypravěčem je školák Petr Bajza, který prožívá nesčetná dobrodružství se svými kamarády Čeňkem Jirsákem, Antonínem Bejvalem, Édou Kemlinkem a Josefem Zilvarem z chudobince. Vtip životu na maloměstě dává právě Péťův nezkalený naivní dětský pohled. Poláček byl mistrem svého oboru, dalším zdrojem komického efektu je tak střídání různorodých jazykových rovin a stylistických prostředků, Petr Bajza chvíli mluví hovorově se svými kumpány a poté se strojeně vyjadřuje před autoritou dospělých.

Počet stran: 176 | Rok vydání: 2016 | Vazba: Pevná bez přebalu lesklá | Výrobce: Ottovo nakladatelství | Jazyk: česky | Autor: Karel Poláček
Zboží zařazeno v kategoriích
SEO a administrace MEDIASYS
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz